Sjeďte níže

Vítejte v Hotel Tivoli

Nachází se v centru Prahy

Naše pokoje

Podívejte se na naše fotky

Naše speciální nabídky

Hotel Tivoli

Hotel Tivoli Praha se nachází v samém centru hlavního města Prahy. Jeho poloha je cca 5 min od Václavského náměstí a Národního muzea. V nedaleké blízkosti hotelu se nachází také vyhledávané Kongresové centrum, Národní dům na Vinohradech či vyhlášená Gynekologicko-porodnická klinika U Apolináře.

Z Hotelu Tivoli Praha se velmi lehce dostanete na všechna významná historická místa a památky – Vyšehrad, Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Prašná brána, Karlův most….

Hotel Tivoli Praha naleznete v budově, která pochází z počátku 20. století. Budova byla v roce 2004 pečlivě rekonstruována italskými architekty ve stylu, který je typický pro toto výjimečné období.

Hotel Tivoli Praha nabízí kromě moderního a prostorného ubytování v centru Prahy také přátelskou a vřelou atmosféru s příjemným personálem a širokou škálou služeb.


Služby & vybavení

Hotel Tivoli Praha disponuje 31 - jednolůžkovými, dvoulůžkovými a třílůžkovými klimatizovanými pokoji. Všechny pokoje s vlastní koupelnou, fénem, televizí, neomezeným vysokorychlostním přístupem na internet, minibarem a trezorem.

Hotel Tivoli Praha nabízí také lobby bar s volným připojením na internet (WIFI), hotelové fitness a blízké hlídané parkoviště. 

Recepce Hotelu Tivoli Praha je otevřena 24hodin denně. Personál, který zde obsluhuje komunikuje v Aj, It, Ru, Nj a Čj a poskytuje veškeré informace týkající se Prahy, pobytu, zajímavostí a kulturního vyžití. Zajistí vám půjčení vozidla, průvodce po Praze či další služby. Ať už cestujete do Prahy na obchodní schůzku, dovolenou nebo chcete objevovat krásy hlavního města Prahy - bude pro vás Hotel Tivoli Praha tím pravým místem k ubytování.

Hotel Tivoli | Praha | Kde se nacházíme

Kde se nacházíme


WiFi zdarma

3 důvody proč se ubytovat u nás

Made with by Bookassist

Online rezervace